Життя біля руїн — репортаж із Туреччини. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Життя біля руїн — репортаж із Туреччини. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Ексклюзивно
Олена Куренкова побувала у Туреччині після землетрусу 6 лютого
. Журналістка Суспільного Олена Куренкова побувала у Туреччині після землетрусу 6 лютого. Фото: Суспільне

Потужний землетрус стався у Туреччині 6 лютого. Суспільне Новини побувало на руїнах будинків міста Кахраманмараш. Там триває рятувальна операція — після шести днів люди продовжують шукати живих під уламками будинків.

Більша частину міста Кахраманмараш на південному сході Туреччини після землетрусу має вигляд мішанини арматури, пошматованого бетону і текстилю, який подекуди виглядає з-під завалів. Місто понад тиждень живе під гудіння екскаваторів та перегукування рятувальників. Жителі, які очікують знайти своїх близьких, ночують в авто біля руїн. Ті, кому ніде спати, живуть у наметових та модульних будиночках, які влада Туреччини створила після землетрусу.

Як волонтери допомагають вцілілим та історії людей, рятувальники з інших країн та життя у наметовому містечку — у репортажі Суспільне Новини.

Що відомо про землетруси у Туреччині та Сирії

6 лютого 2023 року на південному сході Туреччини та на території Сирії стався потужний землетрус. Президент Туреччини Реджеп Ердоган повідомив, що землетрус магнітудою 7,7 став найпотужнішим з 1939 року.

Загальна кількість загиблих станом на 14 лютого у Туреччині та Сирії становить щонайменше 41 200 людей, передає CNN.

Підтверджена кількість загиблих у Сирії становить понад 5 814 людей, пише Reuters з посиланням на сирійські державні ЗМІ та ООН.

У Туреччині внаслідок землетрусу загинули 35 418 людей, 105 505 людей отримали поранення, 13 208 поранених все ще перебувають на лікуванні в лікарнях, повідомив увечері 14 лютого президент Туреччини Ердоган, передає Gazete Duvar.

Читайте також

Землетруси в Туреччині та Сирії: понад 41 тисяча людей загинули

На початок