Серіал "Чорнобиль" здобув найбільше номінацій на британську премію Bafta

Серіал "Чорнобиль" здобув найбільше номінацій на британську премію Bafta

Серіал "Чорнобиль" здобув найбільше номінацій на британську премію Bafta HBO

Серіал виробництва Sky Atlantic та HBO "Чорнобиль" став лідером за кількістю номінацій на британську премію Bafta для телебачення.

Як повідомляється на сайті премії, "Чорнобиль" висунули у 14 номінаціях, разом із серіалом "Вбиваючи Єву" він поділяє першість за кількістю номінацій за всю 65-річну історію премії.

Усього "Чорнобиль" має три номінації серед головних нагород та 11 серед технічних (робота оператора й інші).

Серед решти номінантів — серіал Netflix "Корона", серіал "Погань" та серіал BBC Two та Netflix "Обов'язок/Сором" за участі низки японських акторів, які отримали по шість номінацій.

Номінацію на найкращу чоловічу роль отримали Каллум Тернер, Джаред Гарріс, Такехіро Хіра, а також Стівен Грем за роль у "Чеснотах".

На нагороду за найкращу жіночу роль претендують 84-річна акторка та ексдепутатка Гленда Джексон за роль жінки з деменцією у телефільмі "Елізабет зникає", Суранн Джонс за роль у "Джентльмен Джек", Джоді Комер за роль у "Вбиваючи Єву" та Саманта Мортон за роль у "Я, Кірсті".

Цьогорічна церемонія відбудеться 31 липня, переможці виголошуватимуть промови онлайн. Технічні нагороди вручать раніше — 17 липня.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше