Україна внесла зміну у склад на чоловічу індивідуальну гонку ЧС з біатлону

Україна внесла зміну у склад на чоловічу індивідуальну гонку ЧС з біатлону

Ексклюзивно
Україна внесла зміну у склад на чоловічу індивідуальну гонку ЧС з біатлону
Biathlon.com.ua / Dmytro Yevenko

Гонку пропустить Артем Прима.

Збірна України з біатлону внесла зміну у склад на чоловічу індивідуальну гонку чемпіонату світу - Артема Приму замінив Артем Тищенко. Про це повідомив старший тренер команди Юрай Санітра в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт.

Україна за день перед стартом назвала склад команди на чоловічу індивідуальну гонку. Туди увійшли Артем Прима, Антон Дудченко, Богдан Цимбал та Денис Насико, який отримав можливість дебютувати в гонці.

Читайте також: Стартлист чоловічої індивідуальної гонки на чемпіонаті світу з біатлону: коли бігтимуть українці

Утім, за кілька годин перед стартом гонки стало відомо про зміну у складі України. Артема Приму замінить Артем Тищенко, який, таким чином, також проведе першу гонку на чемпіонаті світу-2023.

Як повідомив сам Артем Прима в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт, причиною заміни стала застуда. Замість нього під 57-м номером гонку розпочне саме Тищенко.

Оновлений склад збірної України на чоловічу індивідуальну гонку виглядатиме наступним чином:

  • 5. Антон Дудченко
  • 57. Артем Тищенко - замінив у складі Артема Приму
  • 81. Богдан Цимбал
  • 100. Денис Насико

Індивідуальна гонка чемпіонату світу з біатлону відбудеться у вівторок, 14 лютого (початок - о 15:30 за Києвом).

Що відомо

  • Крім Прими, не стартуватиме в індивідуальній гонці капітан збірної України Дмитро Підручний. Юрай Санітра перед гонкою зазначав, що хоче надати біатлоністу відпочинок, бо планує його участь у одиночному міксті.
  • Артем Прима на чемпіонаті світу з біатлону мав поки що два старти: у спринті - 44-е місце, у гонці переслідування - 39-й.
  • Пропуском індивідуальної гонки Прима втратив шанс відібратися у масстарт. Для цього йому потрібно було взяти участь у цій гонці та потрапити мінімум у топ-10.
Читайте також: Хто з українців претендує на потрапляння у масстарт на чемпіонаті світу з біатлону: принцип відбору
  • Артем Тищенко брав участь в індивідуальній гонці на попередньому чемпіонаті світу з біатлону - 44-е місце. Артем Прима у тій гонці посів дев'яте місце.

Чемпіонат світу з біатлону: трансляція

Пряма трансляція усіх гонок чемпіонату світу - на сайті Суспільне Спорт та місцевих каналах Суспільного, а також частина гонок буде доступна на Радіо Промінь. Суспільне Спорт транслюватиме всі гонки на рівні чемпіонату світу з біатлону.

Дивитися біатлон онлайн можна на платформах Суспільного - ексклюзивного транслятора біатлону в Україні.

На початок