Більша частина Хмельниччини 14 лютого буде зі світлом

Більша частина Хмельниччини 14 лютого буде зі світлом

Більша частина Хмельниччини 14 лютого буде зі світлом
Фото: Ілюстративне з GettyImages.

У вівторок, 14 лютого, на Хмельниччині діятимуть лише мережеві обмеження в подачі електроенергії. Більша частина області буде зі світлом протягом усієї доби.

Про це повідомляє АТ "Хмельницькобленерго".

За інформацією компанії, мережеві обмеження можуть бути причиною погодинних відключень, які відбуватимуться тільки на півночі Хмельницької області.

"Там, за потреби, електроенергія подаватиметься за Графіком погодинних відключень в періоди пікового навантаження — з 08:00 по 11:00 та з 17:00 по 22:00", — йдеться в повідомленні "Хмельницькобленерго".

Хмельничани та мешканці решти громад області 14 лютого, за інформацією "Хмельницькобленерго", споживатимуть електричну енергію без погодинних відключень.

Що відомо

  • На понеділок, 13 лютого, НЕК "Укренерго" не лімітує величину навантаження на Хмельницьку область, тому відключень світла не буде.
  • У "Хмельницькобленерго" опублікували графік відключень електроенергії на період з 13.02. по 19.02. У компанії також повідомили, що кількість черг, які знеструмлюються за графіком погодинних відключень у конкретний день, залежатиме від величини ліміту на область, яку формує НЕК "Укренерго".
  • 12 лютого у "Хмельницькобленерго" заявили, що ситуація з електроенергією на Хмельниччині поступово стабілізується. В області відключення переважно відбувалися згідно з Графіками аварійних відключень, в частині громад відбувався перехід до Графіка погодинних відключень.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок