Під Києвом браконьєри за вихідні наловили риби на 320 тисяч гривень

Під Києвом браконьєри за вихідні наловили риби на 320 тисяч гривень

Під Києвом браконьєри за вихідні наловили риби на 320 тисяч гривень
Фото: Київський рибоохоронний патруль

Протягом вихідних, 11 та 12 лютого, під час рибоохоронного рейду Київський рибоохоронний патруль затримав браконьєрів, які виловлювали рибу в забороненому для рибальства місці. Своїми незаконними діями вони завдали збитків рибному господарству у розмірі 323 586 грн. Про це повідомили у відомстві.

Інцидент стався на р. Тетерів, поблизу с. Горностайпіль Вишгородського району Київської області. На момент затримання у порушників виявили 130 рибин.

На чоловіків складено протоколи за ч. 3-4 ст. 85 КУпАПГрубе порушення правил рибальства, яке тягне за собою накладення штрафів: на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (26 840 грн — 53 680 грн)..

"Київський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства", — закликали у відомстві.

Що відомо

З 1 листопада діє заборона на вилов риби на територіях зимувальних ям у водоймах Київщини. Вона триватиме до початку нерестової кампанії 2023 року.

На Київщині рибалка незаконно наловив риби майже на 54 тисячі гривень. Його затримав під час рейду у Вишгороді Київський рибоохоронний патруль. На порушника оформлено протокол за порушення правил використання об'єктів тваринного світу. Покарання за це — попередження або штраф від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте також

У Києві затримали колаборанта з Луганщини, який переховувався в лавах Червоного Хреста

На початок