На Черкащині судитимуть офіцера запасу через відмову від мобілізації

На Черкащині судитимуть офіцера запасу через відмову від мобілізації

Житель одного з міст Звенигородського району, який має військове звання старшого лейтенанта, відмовився від призову на військову службу. Як повідомила Суспільному речниця Черкаської обласної прокуратури Богдана Кулик, чоловіка судитимуть.

За словами Богдани Кулик, жителя Звенигородщини судитимуть за ухилення від призову на військову службу:

"Він має військове звання старшого лейтенанта та перебуває на військовому обліку офіцерів запасу, якого рішенням військово-лікарської комісії визнано придатним до військової служби. Чоловік без поважних причин у присутності працівників військкомату у категоричній формі відмовився від мобілізації та не поїхав до військової частини, в яку був направлений, тим самим ухилився від призову на військову службу".

Слідчі скерували до суду обвинувальний акт за фактом ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період згідно зі статтею 336 Кримінального України, розповіла речниця.

Чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення воліЦе такий вид покарання, при якому людина повністю ізолюється від суспільства в установах закритого типу на строк від трьох до п’яти років.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок