В Україні можуть розпочати виробництво британської зброї — The Telegraph

В Україні можуть розпочати виробництво британської зброї — The Telegraph

ЗМІ
В Україні можуть розпочати виробництво британської зброї — The Telegraph
Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак з президентом України Володимиром Зеленським на Даунінг-стріт у Лондоні, середа, 8 лютого 2023 р. Фото: АР

Велика Британія веде переговори з Києвом щодо початку виробництва британської зброї на території Україні.

Про це повідомляє The Telegraph.

Як зазначає видання, представники оборонної промисловості королівства обговорюють плани виробництва британської військової техніки та зброї зі своїми колегами з України.

"Будь-яка угода, ймовірно, розглядатиметься як значне зміцнення відносин Великої Британії з Україною", — йдеться у повідомленні.

Журналісти розповідають, що британські представники вже відвідували Україну з метою створення спільних підприємств, які виготовлятимуть зброю та техніку на місці за ліцензією. За даними видання, такі ж переговори з Україною ведуть й інші європейські виробники оборонної продукції, при цьому британські компанії прагнуть випередити французьких та німецьких конкурентів.

"Інші європейські оборонні компанії також ведуть переговори з Україною, причому британські компанії не хочуть, щоб їх французькі та німецькі конкуренти програли. Йдуть перегони за те, щоб поставити Велику Британію "на початок черги", — пише The Telegraph із посиланням на одного з керівників оборонної промисловості.

Створення спільних підприємств зробить Київ незалежнішим від постачання західної зброї, зазначає видання. Крім того, угода розглядатиметься як значний крок у зміцненні відносин України з Великою Британією та НАТО.

Читайте також

Британія не надсилатиме винищувачі в Україну, якщо існує ризик для її безпеки

РФ використовує оновлені "шахеди", росіяни підсилюють угрупування на Донбасі. 354 день війни. Онлайн

На початок