Футзалісти франківського "Урагану" обіграли команду "Кардинал-Рівне"

Футзальний клуб з Івано-Франківська "Ураган" з рахунком 4:2 переміг команду "Кардинал-Рівне". Матч національного чемпіонату зіграли 11 лютого у Рівному. Його транслювали на офіційному YouTube-каналі Асоціації футзалу України.

Господарі майданчика відкрили рахунок на сьомій хвилині матчу. Вийшов віч-на-віч із голкіпером Володимир Кручок.

Гравці "Урагану" зуміли відігратися до кінця першого тайму. На 10 хвилині франківці розіграли кутовий удар — Назар Швед отримав передачу від партнера і спрямував м'яч у кут воріт. Згодом футзаліст віддав результативний пас на Артема Фаренюка. Той вивів команду вперед — 2:1.

На початку другого тайму франківці розіграли комбінаційну атаку, голом відзначився Назар Швед — 3:1. За чотири хвилини до завершення поєдинку гравці команди "Кардинал-Рівне" відіграли один м'яч. Партнери вивели на ударну позицію Олександра Басича, він завдав влучного удару у ворота "Урагану". Наприкінці матчу господарі намагалися зрівняти рахунок, однак франківці у контратаці забили вчетверте. Результативний удар — в активі у Михайла Грицини.

За підсумками 16 зіграних матчів, "Ураган" посідає перше місце турнірної таблиці Екстра-ліги України з футзалу. Команда здобула 38 очок. Наступний поєдинок франківці зіграють 18 лютого проти львівської "Енергії".

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!