"Дуже щасливий". Дмитро Підручний прокоментував свій фініш у топ-5 чемпіонату світу після операції

"Дуже щасливий". Дмитро Підручний прокоментував свій фініш у топ-5 чемпіонату світу після операції

Ексклюзивно
"Дуже щасливий". Дмитро Підручний прокоментував свій фініш у топ-5 чемпіонату світу після операції
Dmytro Yevenko / biathlon.com.ua

Ексклюзивний коментар Дмитра Підручного в ефірі Суспільне Спорт.

Капітан чоловічої збірної України з біатлону Дмитро Підручний розпочав виступ в особистих гонках на чемпіонаті світу-2023 з п'ятого місця в спринтерській гонці. Це найкращий результат для України загалом у сезоні на рівні Кубка світу з біатлону.

Для самого Підручного спринт в Обергофі - лише другий особистий старт у сезоні 2022/23. Через травму коліна та подальшу операцію на рівні Кубка світу він провів лише один старт (етап в естафеті), а відновився буквально незадовго до чемпіонату світу: провів одну гонку на Кубку IBU, де фінішував третім.

Читайте більше: Дмитро Підручний здобув "бронзу" у першій гонці після повернення: результат спринту на Кубку IBU

Уже на чемпіонаті світу Підручний виступ на одному з етапів у змішаній естафеті, а тепер - провів спринт. Дмитро став одним з шести атлетів, хто зміг закрити усі мішені в гонці, а також показав найкращу швидкість серед українців.

Коментуючи свій виступ на тлі нещодавнього ушкодження, Підручний позитивно оцінив спринт в ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт. Та провів паралелі зі світовою першістю 2019 року, на якій здобув "золото" переслідування після четвертої сходинки в спринті.

Що сказав Дмитро Підручний

  • Про виступ у спринті ЧС-2023 після травми:
"Думаю, що погодні умови дуже складні і часто змінюються. Я сам розумів, що в нуль відстрілятися буде важко всім - тому старався чітко працювати на вогневих рубежах. Дуже щасливий, що після всього, що було у мене у цьому сезоні, мені вдалося гідно виступати тут і боротися за високі місця".

"Ще не бачив аналіз за колами, тому важко сказати, що додав [на останньому колі]. Старався витиснути максимум від себе. Ті відрізки траси, де я почуваюся краще, - старався там використовувати і відігравати в суперників. Після операції круті підйоми даються тяжко, мені тренери казали, що там програвав. А на рівнинних відразках відіграв. Використовував свої фізичні можливості, як треба. І робив те, що міг".

  • Про повторення "золотого" ЧС-2019Тоді Дмитро Підручний фінішував четвертим у спринті, після чого виграв "золото" у переслідуванні.:
"Флешбеки з ЧС-2019? Не задумувався про це. Приємно, що чотири роки тому був четвертим - і сьогодні повторююНа момент інтерв'ю Підручний посідав четверте місце, після чого його випередив Йоганнес Дале. цей результат. Сподіваюся, у подальшому теж буде повторення".

Що означає результат Дмитра Підручного

  • П'яте місце - найкращий результат для Дмитра на рівні Кубка світу (чемпіонатів світу) за останні три роки. Востаннє так високо він фінішував у березні 2020 року, коли став четвертим у масстарті на Кубку світу.
  • Це сьомий фініш загалом у кар'єрі у топ-5 на рівні Кубка світу для Дмитра Підручного, І десятий фініш у квітковій церемонії (топ-10).
  • Це також найкращий результат для України загалом у сезоні 2022/23 на найвищому рівні серед змагань біатлоністів.
На початок