На Хмельниччину доставили гуманітарний вантаж з Республіки Молдова

На Хмельниччину доставили гуманітарний вантаж з Республіки Молдова

На Хмельниччину доставили гуманітарний вантаж з Республіки Молдова
Світлана Крентовська

9 великогабаритних авто з гуманітарною допомогою від Республіки Молдова прибули 10 лютого на Хмельниччину. За словами начальника ОВА Сергія Гамалія, у авто, зокрема, прибули потужні генератори для потреб області.

Під час передачі вантажу був присутній Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Валеріу Ківерь та Почесний консул Республіки Молдова у Хмельницькій області Микола Скрипковський, за ініціативи котрих був доставлений вантаж на Хмельниччину.

"Символічно, що саме сьогодні, в день, коли обстріляли ракетами критичну інфраструктуру України, і ракети зайшли у повітряний простір Молдови, вона нам допомагає. І сьогодні ми маємо 9 великих вантажівок, в кожній з яких мінімум по два потужних генератори для нашої області", - каже Сергій Гамалій.

"Я щасливий бути сьогодні у Хмельницькому. Особливо зараз, коли Росія знову обстріляла Україну, Молдова мала можливість відправити гуманітарний вантаж. У ньому не тільки генератори, але й медичні препарати, теплі ковдри та інші важливі й необхідні речі для тих, хто постраждав від агресії і змушений був покинути свої домівки і переїхати у безпечніші регіони. Тому вкотре Молдова з Україною, з нашими хорошими партнерами, котрі захищають не тільки український народ, але й мою країну також. Вважаю, що кожен з нас має допомогти Україні не тільки вистояти у цій війні, але й отримати у ній велику перемогу. Тому ми маємо зробити усе можливе задля цього. Слава Україні!", - каже Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Валеріу Ківерь.

На фото посередині зліва направо: Почесний консул Республіки Молдова у Хмельницькій області Микола Скрипковський, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Валеріу Ківерь та начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.
На фото посередині зліва направо: Почесний консул Республіки Молдова у Хмельницькій області Микола Скрипковський, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Валеріу Ківерь та начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій. Леся Боровець

За його словами, подібні вантажі були раніше відправлені у Вінницю, Одесу, Миколаїв, Чернівці.

"Молдова намагається допомогти всім, хто цього потребує, і наступного разу вантажі поїдуть також в інші регіони", - каже Валеріу Ківерь.

Читайте також

  • Хмельниччина: Нетішин отримав генератори з Болгарії
  • Майже 1,5 мільйони гривень витратили з початку року на автівки для ЗСУ у громаді Хмельниччини

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок