Зеленський: Сьогоднішні ракети РФ — це виклик НАТО

Зеленський: Сьогоднішні ракети РФ — це виклик НАТО

Зеленський: Сьогоднішні ракети РФ — це виклик НАТО
Зеленський записав звернення після обстрілів 10 лютого. Фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський прокоментував ракетні обстріли РФ по Україні 10 лютого. Він наголосив, що перетин російськими ракетами кордону Молдови та Румунії — "виклик" Північноатлантичному альянсу.

"Кілька російських ракет пройшли повітряним простором Молдови та Румунії. Ці ракети – виклик НАТО, колективній безпеці. Це терор, який можна і треба зупинити. Світ повинен зупинити", — цитує Зеленського Офіс президента.

Зеленський подякував повітряним силам.

"Щонайменше 60 ракет збито. Усі їхні мішені були – цивільні, цивільна інфраструктура. На жаль, були влучання, є жертви. Мої співчуття рідним", — додав він.

Уранці 10 лютого росіяни здійснили масовану атаку по території України. За даними повітряних сил, українські військові збили 61 із 71 ракет РФ.

Під час атаки дві російські ракети перетнули кордон України і пролетіли над Молдовою та Румунією, заявив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

У Міноборони Молдови підтвердили, що виявили ракети, які перетнули повітряний простір країни. Водночас Румунія, яка є членом НАТО, заявила, що інформація про російську ракету, яка пролетіла над повітряним простором — не підтверджується.

Читайте також: Ракетна атака по Україні 10 лютого: наслідки обстрілів

На початок