В Україні запустили онлайн-платформу для тестування та вивчення англійської

В Україні запустили онлайн-платформу для тестування та вивчення англійської

В Україні запустили онлайн-платформу для тестування та вивчення англійської
Фото: МКІП

В Україні з'явилась Національна екосистема вивчення та тестування рівня володіння англійською мовою. Про це повідомила пресслужба МКІП 9 лютого.

"Наше завдання полягає в тому, щоб організувати системне навчання перш за все вчителів загальноосвітніх навчальних закладів та учнів з першого класу загальноосвітніх закладах по всій країні, а згодом і в інших закладах освіти для всіх учасників освітнього процесу", — повідомив директор Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН Олег Єресько.

Національна екосистема вивчення та тестування рівня володіння англійською мовою – це безкоштовний та доступний 24/7 всім українцям ресурс.

Екосистема складається з трьох кроків:

  • визначення рівня володіння англійською мовою,
  • маркет-плейс сервісів навчання англійської мови,
  • опанування англійської мови за допомогою наймасовішого освітнього онлайн проєкту України "Lingva.Skills".

"Загальна мета цієї програми і цього закону – підвищити рівень знання англійської мови, зробити її більш вживаною в Україні і, фактично, другою нормальною мовою спілкування, як є у інших європейських країнах", – додав міністр культури Олександр Ткаченко.

Три предмети за 180 хвилин: у Міносвіти розповіли, як випускники складатимуть тестування у 2023 році

Систему адаптивного тестування точно та швидко визначить рівень володіння англійською мовою, кількість спроб – необмежена, "щоб людина змогла повертатись до тестування під час свого навчання та мала змогу постійно відслідковувати власний прогрес", – зазначив заступник голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти Віталій Зубков

Екосистему презентували Міністерство культури та інформаційної політики України, Міністерство освіти і науки України та Асоціація інноваційної та цифрової освіти.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок