Над Одеською областю збили 13 ракет — голова ОВА

Над Одеською областю збили 13 ракет — голова ОВА

Над Одеською областю збили 13 ракет — голова ОВА
Пуск ракети, фото ілюстративне. Джерело: Генеральний штаб ЗСУ

Над Одеською областю 10 лютого під час масованого ракетного удару ППО збили 13 ракет. Про це повідомив голова Одеської ОВА Максим Марченко.

13 крилатих ракет збито силами та засобами протиповітряної оборони повітряного командування "Південь" над Одещиною, ще дві – підрозділами Сухопутних військ над Миколаївщиною.

Зранку він повідомляв, що армія РФ здійснила пуски ракет. У повітрі працювала російська авіація, в морі — кораблі-носії ракет "Калібр". Тривога в регіоні почалася о 8:30 і тривала понад три години.

О 10:18 дві російські крилаті ракети "Калібр" перетнули кордон України з Республікою Молдова. Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Орієнтовно о 10:33 ці ракети перетнули повітряний простір Румунії. Після чого знову зайшли у повітряний простір України у точці перетину кордонів трьох держав.

ДОПОВНЕНО, 16:20

У повітряному командуванні "Південь" показали збиття однієї з 13 ракет над Одеською областю воїнами радіотехнічної бригади імені Богдана Хмельницького. Ракету збили за допомогою переносного зенітно-ракетного комплексу.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок