СБУ та ДБР проводять спільні обшуки на митниці по всій країні

СБУ та ДБР проводять спільні обшуки на митниці по всій країні

СБУ та ДБР проводять спільні обшуки на митниці по всій країні
СБУ проводить обшуки на митницях, 10 лютого 2023 року, фото: Facebook Служби безпеки України

Служба безпеки України спільно з ДБР та у взаємодії з Офісом Генерального прокурора сьогодні 10 лютого проводять обшуки у Центральному апараті Державної митної служби та Волинській, Львівській, Житомирській, Тернопільській, Чернівецькій, Одеській, Київській, Рівненській і Закарпатській регіональних митницях.

Про це йдеться на офіційній сторінці СБУ у Facebook.

"Встановлено близько 50 суб’єктів господарської діяльності, які допомагали митникам реалізовувати тіньові схеми. Наразі їхня діяльність заблокована", — сказано у повідомленні.

Зазначається, що співробітники правоохоронних органів наразі працюють на окремих ділянках державного кордону України та у пунктах пропуску з метою припинення незаконної діяльності та ліквідації контрабандних схем.

"Після завершення першочергових слідчих дій буде надана більш детальна інформація щодо вчинення корупційних правопорушень працівниками Держмитслужби та діяльності її територіальних органів", — додали в СБУ.

Раніше, 1 лютого, Кабінет Міністрів України звільнив з посади першого заступника Голови Державної митної служби України Олександра Шуцького. Тимчасово виконання обов’язків голови Державної митної служби України було покладено на Сергія Звягінцева.

До цього голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія анонсував звільнення усього складу Державної митної служби, а також обшуки у низці державних установ. 23 січня Арахамія заявив, що корумпованих чиновників чекає відповідальність, а "активні посадки" можна буде спостерігати вже цієї весни.

На початок