СБУ та ДБР проводять обшуки на Закарпатській митниці. Що відомо

СБУ та ДБР проводять обшуки на Закарпатській митниці. Що відомо

СБУ та ДБР проводять обшуки на Закарпатській митниці. Що відомо
ФОТО: СБУ в Закарпатській області

СБУ та ДБР проводять обшуки на Закарпатській митниці. Про це повідомили на Facebook-сторінці Управління СБ в Закарпатській області. Виконуючий обов'язки начальника Закарпатської митниці Олександр Семирга повідомив Суспільному: невідкладні слідчі дії в рамках кримінального провадження проводили безпосередньо в кількох підрозділах Закарпатської митниці.

Як стало відомо Суспільному з власних джерел, обшуки проводять вдома у керівників Закарпатської митниці.

Олександр Семирга каже: "Це не обшуки, а слідчі дії. Вони проводились у кількох підрозділах митниці та в одного із заступників. Посадові особи Закарпатської митниці повністю сприяли працівникам ДБР у всіх слідчих діях. На всі запитання була надана необхідна інформація. Наразі всі підрозділи та пункти пропуску працюють в штатному режимі".

За інформацією СБУ, також обшуки проводять у Центральному апараті Державної митної служби та Волинській, Львівській, Тернопільській, Чернівецькій, Одеській, Київській та Рівненській регіональних митницях України.

"Також встановлено близько 50 суб’єктів господарської діяльності, які допомагали митникам реалізовувати тіньові схеми. Наразі їхня діяльність заблокована. Співробітники правоохоронних органів працюють на окремих ділянках державного кордону України та у пунктах пропуску з метою припинення незаконної діяльності та ліквідації контрабандних схем", — йдеться повідомленні.

Після завершення першочергових слідчих дій у СБУ нададуть більш детальну інформацію, — йдеться у повідомленні.

Читайте також:

  • ЄС підготував 10-й пакет санкцій проти Росії. Кремль планував взяти Молдову під свій контроль. 352 день війни. Онлайн;
  • РФ втратила на війні в Україні майже 136 тисяч військових — Генштаб ЗСУ;
  • На Закарпатті 13 лютого проводитимуть заміри використання електроенергії. Що потрібно знати;
  • 27-річний житель Львівщини намагався виїхати з України через КПП на Закарпатті за підробленим пенсійним посвідченням.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок