Гімназія Хмельниччини отримала міні-грант для кімнати психологічного розвантаження

Гімназія Хмельниччини отримала міні-грант для кімнати психологічного розвантаження

Гімназія Хмельниччини отримала міні-грант для кімнати психологічного розвантаження
Славутська гімназія №4

Славутська гімназія № 4 отримала міні-грант на створення кімнати психологічного розвантаження для всіх учасників освітнього процесу.

Про це повідомили на сторінці освітнього закладу у соцмережі.

У грудні 2022 року заклад отримав пропозицію взяти участь у проєкті "SMILE – підтримка внутрішньо переміщених дітей, молоді та сімей в Україні", який реалізується за підтримки швейцарської організації "Terre des hommes", каже директорка закладу Ірина Янісевич. За її словами, тема проєкту їх зацікавила, оскільки у гімназії від початку повномасштабного вторгнення навчаються діти-вимушені переселенці.

У рамках проєкту фахівці психологічної служби Славутської гімназії № 4 пройшли навчання для тренерів за методологією "Рух, ігри, спорт, креативність".А вже потім з метою підтримки психічного та емоційного стану дітей, формування у них позитивного мислення, віри в себе та свої сили, розвиток творчих здібностей, практичний психолог та соціальний педагог провели в закладі відкриті корекційно-розвиткові заняття для учнів 5 класів, дітей з особливими освітніми потребами (у гімназії діє 7 інклюзивних класів) та дітей з внутрішньо переміщених сімей: "Довіра та позитивний настрій", "Підтримаємо один одного", "Країна малювання: нетрадиційні техніки", "Пісочна терапія".

Заняття координували тренери від громадської організації "Центр відновлення та реабілітації".

"У переддень нового року ми дізналися, що в результаті клопіткої роботи всієї команди нашої гімназії, подолавши всі етапи даного проєкту, ми отримали перемогу – міні грант на створення кімнати психологічного розвантаження для всіх учасників освітнього процесу. Дякуємо швейцарській організації "Terre des hommes", громадській організації "Центр відновлення та реабілітації" за підтримку та співпрацю, за надану можливість бути дотичними до проєкту", - каже директорка закладу Ірина Янісевич.

Читайте також

  • Діти з прифронтової Донеччини приїхали на відпочинок до Хмельниччини
  • Куди подівся "будинок хоббіта": чому у школі на Хмельниччині нема обіцяного укриття
  • Повернути дитинство. Як на Хмельниччині реабілітують дітей з "гарячих точок"

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок