Волиняни обміняли вже 100 тисяч старих ламп розжарювання на енергоощадні

Волиняни обміняли вже 100 тисяч старих ламп розжарювання на енергоощадні

Волиняни обміняли вже 100 тисяч старих ламп розжарювання на енергоощадні
Старі лампи, які замінювали на нові в центральному відділенні поштового зв'язку Укрпошти в Луцьку, 30.01.2023 року. Фото: Суспільне Луцьк

За 11 днів дії програми з обміну старих лампочок на поштових відділеннях Укрпошти у Волинській області всім охочим видали вже 100 тисяч нових енергоощадних лампочок. Про це Суспільному розповів керівник обласної дирекції Укрпошти Іван Люсак.

Із 7 лютого, з його слів, отримати LED-лампи можна не лише в Луцьку, а й в інших містах та селищах міського типу області.

Наразі Волинь уже отримала 380 тисяч LED-ламп. Енергоощадні лампи є різної потужності (від чотирьох до 11 Вт) і з різним цоколем (стандартним та завуженим).

"Люди активізувалися. Багато заявок і в Луцьку, і по інших містах області. Також є багато заявок через "Дію", – зазначив директор обласної дирекції Укрпошти.

Через мобільний застосунок "Дія" волиняни забронювали для обміну 39 910 нових ламп. Після підтвердження броні в додатку забрати замовлення можна впродовж п'яти днів, – сказано на сайті обласної військової адміністрації. Без попередньої реєстрації заміну ламп на поштових відділеннях проводять лише за їхньої наявності.

Що відомо

  • У грудні 2022-го Європейська комісія заявила, що готова виділити 30 мільйонів євро, що покриє купівлю майже 30 мільйонів світлодіодних ламп (LED). З 16-го січня в Україні в режимі бета-тестування розпочали програму безкоштовного обміну старих електричних ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи.
  • Із 30 січня в Луцьку стартував обмін ламп розжарювання на нові, енергоощадні. Зробити це можна у 18 відділеннях Укрпошти. Волинь отримала 280 тисяч енергоощадних ламп. Станом на 1 лютого на поштових відділеннях лучани обміняли 8,5 тисяч ламп розжарювання на енергоощадні.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок