Обстріли Харківської області з авіації: чи є загострення ситуації — коментар Юрія Ігната

Обстріли Харківської області з авіації: чи є загострення ситуації — коментар Юрія Ігната

Обстріли Харківської області з авіації: чи є загострення ситуації — коментар Юрія Ігната
Фото ілюстративне. Збитий українськими військовими російський гелікоптер неподалік селища Мала Рогань на Харківщині, 18 травня 2022 р. Сергій Козлов

Про авіаційні удари, які російські окупанти завдають по території Харківщини, пишуть у зведеннях Генерального штабу ЗСУ, зокрема у ранковому зведенні 9 лютого йдеться, що окупанти завдали авіаційних ударів поблизу двох населених пунктів регіону.

Чому загарбники стали частіше обстрілювати регіон з авіації — Суспільне Харків пояснив речник Повітряних сил України Юрій Ігнат.

Інтенсивність роботи авіації залежить від завдання, удари окупанти завдають щодня на лінії бойового зіткнення, каже Юрій Ігнат.

"Штурмовики та вертольоти діють постійно, підтримуючи наземні війська. В залежності від інтенсивності наземних бойових дій, підтримка з авіації може зростати на лінії фронту", — сказав він.

У роботі російської авіації поблизу лінії фронту немає нічого незвичного, говорить речник Повітряних сил України.

"Наша авіація щодня працює і їхня авіація також працює. Це ж не та авіація, яка завдає ракетних ударів здалеку чи кидає бомби. Лінія фронту на Куп'янщині близько, тому це щоденне явище, яке може потрапляти у зведення Генштабу", — пояснив Юрій Ігнат.

Що відомо

  • Українська авіація завдала 21 удар по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів та 3 удари по позиціях зенітно-ракетних комплексів за добу, йдеться у зведенні Генштабу 9 лютого.

Читайте також

Сунак доручив перевірити, які бойові літаки Британія може передати Україні

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок