Майже вся складна електроніка артилерії РФ імпортована з інших країн — Генштаб

Майже вся складна електроніка артилерії РФ імпортована з інших країн — Генштаб

Майже вся складна електроніка артилерії РФ імпортована з інших країн — Генштаб
Андрій Рудик, представник Генштабу. Фото: Military Media Center

Практично вся складна електроніка російської артилерії імпортована з інших країн. Про це заявив представник Центру досліджень трофейного та перспективного озброєння і військової техніки Генштабу ЗСУ Андрій Рудик на брифінгу.

“Практично вся складна електроніка на службі в російських артилеристів – імпортна. Як показали наші дослідження, російський ВПК не здатен виготовити щось складніше від резисторів, транзисторних матриць та резонаторів”, — заявив Рудик.

Представник Генштабу зазначив, що якби не іноземні комплектуючі у складі електронного "начиння" артилерії та ракетної техніки, російські війська навряд могли б здійснювати широкомасштабні терористичні акти проти України.

Він показав трофейний зразок бортової електронно-обчислювальної машини "Багет-83": її застосовують в системі управління наведення та вогню РСЗВ "Торнадо-Г".

"Торнадо-Г"
"Торнадо-Г".

"Тут ви можете побачити мікросхеми виробництва США та Швейцарії. У блоку електронному 14Ц821С, що входить до складу супутникової навігаційної системи, взагалі немає нічого російського – всі складові американського, південнокорейського та швейцарського походження", — сказав Андрій Рудик.

Військовий підкреслив, що війна Росії проти України продемонструвала беззаперечний факт – застосування артилерії є своєрідним засобом підняття бойового духу для армії РФ.

Читайте також

"Шахеди" з маркуванням "Герань-2". Що відомо про іранські дрони, які з'явилися на озброєнні Росії

"Зброя, здатна знищити цінні російські цілі": що таке HIMARS

На початок