У Хмельницькому провели в останню путь Олександра Коршакова

У Хмельницькому провели в останню путь Олександра Коршакова

У Хмельницькому провели в останню путь Олександра Коршакова
Суспільне Хмельницький

В останню путь провели хмельничани 43-річного військовослужбовця Олександра Коршакова, який загинув 1 лютого у Луганській області. Попрощатися з Олександром прийшли родичі, друзі та знайомі.

Під час повномасштабного вторгнення Олександр Коршаков пішов на війну добровольцем, розповідає староста села, звідки родом загиблий, Валентина Базилюк. Жінка прийшла віддати останню шану загиблому воїну: "Дуже шкода, що знала мало, тому що вони, переважно, проживали в місті, а родом села Черепівка нашого Олешинського старостату. Батьки дуже гідно, достойно виховали свого сина, великого патріота. Він дуже любив Україну, присвятив життя вихованню сина, передав той патріотизм, то дух".

За словами старости села, батько загиблого Олександра родом з Росії.

"Батько сам із Санкт-Петербурга, але дитина рвалася на передову. Трішки в нього були проблеми зі здоров’ям, але він три місяці ходив до військкомату, щоб його взяли. Його все відхиляли, відхиляли. Дуже просився Сашко, і настала така мить, що він пішов на передову", - каже Валентина Базилюк.

У міській ритуальній службі загиблого відспівали військові капелани.

Як розповіла Валентина Базилюк, Олександр загинув 1 лютого під час виконання бойових завдань у Луганській області. Поховали 43-річного Олександра Коршакова на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове.

Читайте також

  • На Хмельниччині засуджено ухилянта від мобілізації
  • Громада Хмельниччини передала дизельний генератор на передову
  • Міну знайшли в дитячій кімнаті. Історія сапера з Хмельницького

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок