У всіх районах Чернігівщини розпочали обмін старих ламп розжарювання на енергоощадні

У всіх районах Чернігівщини розпочали обмін старих ламп розжарювання на енергоощадні

У всіх районах Чернігівщини розпочали обмін старих ламп розжарювання на енергоощадні
Фото: Gettyimages (ілюстративне)

Обмін старих ламп розжарювання на сучасні енергоощадні 7 лютого стартував у всіх районах Чернігівщини. Про це у коментарі Суспільному повідомила директорка філії Чернігівська дирекція "Укрпошти" Олена Дорошенко.

У рамках програми, наша область отримала 390 тисяч нових LED-лампочок.

"У нас працювали міста і селища області. Є два варіанти отримання лампочок. Або лампочки через додаток «Дія«. Нагадаю, після того, як ви створили заявку, обов’язково потрібно вказати потребу: 2 лампочки з широким профілем, та 3 – з вузьким або навпаки", — розповіла Олена Дорошенко.

Протягом трьох робочих днів ви маєте отримати відповідь від "Дії", що ваша заявка оброблена. Якщо протягом п'яти робочих днів ви не обміняли лампочки — заявка анулюється і потрібно реєструватися по-новому. Як повідомила Олена Дорошенко, розподіл ламп між районами області відбувався на основі даних про населення, та відсотку людей пенсійного віку.

"Більше ми дивилися власне на пенсіонерів. Тобто на відсоток між відділеннями, на той відсоток пенсіонерів, які безпосередньо обслуговуються в «Укрпошті«. Тому що ми розуміємо, що найбільша потреба у наших пенсіонерів".

Акція з обміну лампочок стартувала минулого тижня в Чернігові, за цей час обміняли 60 тисяч лампочок. Розповіла Олена Дорошенко.

"Звертаю увагу слухачів, що це лише перше постачання в межах 15 мільйонів у межах України. Загалом очікування, що це буде 30 мільйонів, і навіть – 50. То в принципі всі, хто зараз не зміг в Чернігові зробити обмін, бо саме у відділеннях міста залишилися лампочки з вузьким профілем, або лише лампочки для клієнтів — по заявкам «Дія«. То потрібно зачекати, коли відбудеться нова поставка", — каже Дорошенко.

За словами Олени Дорошенко, якщо Україна отримає 50 мільйонів лампочок, то близько 1,5 мільйони надійде в Чернігівську область. Також зі слів директорки філії Чернігівської дирекції "Укрпошти" з 25 лютого сільські пересувні відділення поштового зв’язку теж зможуть проводити обмін лампочок у селах і хуторах області.

Читайте також

У Чернігові старі лампи розжарювання можна обміняти на нові енергоощадні

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок