Ексгравець збірної України Олександр Радченко помер у віці 46 років

Ексгравець збірної України Олександр Радченко помер у віці 46 років

Причина смерті не повідомляється.

Колишній захисник збірної України з футболу Олександр Радченко помер у віці 46 років. Про це повідомляється на офіційному сайті "Динамо", за яке виступав футболіст.

Що стало причиною смерті Радченка у клубі не зазначили.

Олександр Радченко народився у Маріуполі, і саме в цьому місті розпочав свою футбольну кар'єру у складі місцевого "Азовця"Згодом клуб перейменували у "Металург", зараз він відомий як ФК "Маріуполь", за який грав з 1993 до 1997 року.

Найдовший відрізок кар'єри Радченко провів у складі "Динамо", за яке виступав з 1997 до 2002 року, однак провів лише 24 матчі у чемпіонаті України.

Крім "Динамо", Радченко також грав за "Закарпаття", "Дніпро" та "Кривбас". Останнім професійним клубом у кар'єрі захисника була "Волинь", однак за неї він так і не зіграв, закінчивши кар'єру в 2009 році.

Олександр Радченко: що відомо

  • У складі українських клубів ("Азовець", "Динамо", "Закарпаття", "Дніпро", "Кривбас") провів 319 матчів, забив десять м'ячів.
  • Радченко - чемпіон та володар Кубка України у складі "Динамо" (в сезоні 1997/98).
  • Також у доробку Радченка - виступи за збірну України з футболу. У період з 2002 до 2005 року він провів у її складі 17 матчів.
  • Після завершення кар'єри Радченко тривалий час працював тренером дитячо-юнацької футбольної школи "Динамо".
На початок