На Черкащині один день не вимикатимуть світло

На Черкащині один день не вимикатимуть світло

На Черкащині 14 лютого не планують відключати електропостачання. Про це Суспільному повідомили в пресслужбі "Черкасиобленерго".

Енергетики будуть виміряти фактичне споживання електроенергії в області для того, щоб змінити ліміти. Тож протягом доби усіх просять використовувати електроенергію у повноцінному режимі, користуватися електроприладами як у звичайних повсякденних умовах.

Також, щоб підприємства цього дня працювали на всю потужність, прокоментували в ПАТ "Черкасиобленерго":

"Окремо наголошуємо власникам підприємств та бізнесу про необхідність завчасної підготовки до режимного дня, просимо передбачити можливість запуску підприємств в умовах звичного режиму роботи для оптимального забезпечення процесу виробництва".

На Черкащині один день не вимикатимуть електропостачання. Далі діятимуть "зелені" графіки

Надалі, по 19 лютого, діятимуть "зелені" графіки погодинних відключень +4/-2.

Що відомо

  • Почергово у кожній області на один день повністю будуть зняті обмеження споживання. Оскільки в енергосистемі дефіцит потужності, спричинений російськими атаками, одночасно в областях, де не проводяться виміри в конкретний день, ліміти споживання можуть бути дещо знижені.
  • Завдяки цьому ми зможемо побачити, як поводяться споживачі, маючи постійний доступ до електроенергії. Таке дослідження, яке називається режимним виміром, дозволяє визначити, скільки саме зараз споживає кожна область за умови нормальної роботи енергосистеми. Такі вимірювання дадуть можливість враховувати при встановлені лімітів релокацію підприємств, міграцію населення, фактичні зміни в загальному рівні й структурі споживання.
  • Отримані результати, які враховуватимуть зміни у кількості населення та у розміщенні підприємств, дозволять нам скоригувати обсяги лімітів для кожної області і забезпечити більш рівномірний розподіл наявної в системі потужності по регіонах. 
  • У випадку повторення Росією масованих ракетних обстрілів по енергетичній інфраструктурі та, як наслідок, виникнення значного дефіциту доступної потужності в енергосистемі України, проведення режимних вимірів мають бути перенесені до стабілізації ситуації.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок