До 14 градусів морозу: черкаський синоптик дав прогноз на тиждень

До 14 градусів морозу: черкаський синоптик дав прогноз на тиждень

До 14 градусів морозу: черкаський синоптик дав прогноз на тиждень
Суспільне Черкаси

На Черкащині очікують морози — до 14 градусів. Після 12 лютого погода зміниться: прогнозують опади, посилений вітер, розповів Суспільному начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Нині на Черкащині спостерігається спокійна зимова погода, з температурним фоном 2-4 градуси морозу, що відповідає кліматичним нормам.

"Наразі посилюється вплив потужного антициклону «ELISABETH», що займає майже всю Центральну Європу. Ще найближчої ночі, 7 лютого, атмосферні фронти проявлять себе невеликим снігом при температурі повітря 4-9 градусів морозу. Вдень зменшиться хмарність, сонячних годин стане більше, а ймовірність опадів скоротиться до мінімуму. Вдень 1-6 градусів морозу", — зазначив синоптик.

8-10 лютого опадів не прогнозують. На дорогах та тротуарах буде ожеледиця. Вночі морози посиляться: до мінус 6-11, а 9-10 лютого — до 9-14 градусів морозу. Вдень 1-6 морозу.

За попередніми розрахунками, із 12 лютого погода зміниться, додав Віталій Постригань. На Черкащині очікують опади та посилений вітер до 15-20 метрів за секунду. Також, додав синоптик, атмосферний тиск буде нестабільним, що відчують метеозалежні люди.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок