Для доступу до онлайнових уроків: у Черкасах відкрили освітній хаб

Для доступу до онлайнових уроків: у Черкасах відкрили освітній хаб

Для доступу до онлайнових уроків: у Черкасах відкрили освітній хаб
Суспільне Черкаси

Перший цифровий освітній хаб "Спільно" відкрили на базі STEM-центру Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Це стало можливим завдяки співпраці з ЮНІСЕФ, розповіла ректорка Наталія Чепурна.

Хаб створили для того, аби забезпечити якісну освіту для молоді, особливо для переселенців.

"Користуватися центром можна по обіді. Це може бути робота в різних проєктах, на різних курсах, які сьогодні існують. Це безоплатно. Відкриємо ще два курси для учнів старших класів щодо допомоги з математики і мови. Вони зможуть отримувати додаткові заняття, які для них безоплатні", — прокоментувала ректорка Наталія Чепурна.

освітній хаб
Суспільне Черкаси

За словами координаторки освітніх програм Кропивницького офісу ЮНІСЕФ Світлани Стукало, освітні хаби забезпечені технікою та канцелярію:

"Ці освітні цифрові хаби були забезпечені необхідною технікою для того, щоб кожна дитина мала доступ до онлайнових уроків. Також ми підтримуємо ці освітні локації канцелярським приладдям".

Зі слів директорки однієї зі шкіл Черкас Людмили Кіти, місце зручне для занять:

"Місце дуже креативне, тут багато локацій, де дітки можуть всі свої запити, які вони мають до навчання, реалізувати".

освітній хаб
Суспільне Черкаси

Переселенець з Донецька Натан Свінідзе розповів, що готується до складання мультитесту, тож планує відвідувати хаб для навчання:

"Я приїхав у 2014 році з Донецька. Зараз я ходжу в 11 клас. Мені дуже подобається, що таке роблять для дітей переселенців. Тут є мовні курси та математика, мені їх обов'язково потрібно здавати на мультитесті, тому я збираюсь туди ходити".

Такий хаб відкриють 7 лютого у Смілі.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок