На Франківщині розробили графіки вимкнень електроенергії для 21 підприємства

На Франківщині розробили графіки вимкнень електроенергії для 21 підприємства

На Франківщині розробили графіки вимкнень електроенергії для 21 підприємства
Фото: Суспільне Івано-Франківськ

На Івано-Франківщині з 7 до 21 лютого для 21 підприємства енергетики розробили графіки обмеження споживання електроенергії. Їхній перелік "Прикарпаттяобленерго" узгодило з обласною військовою адміністрацією, повідомляють на сайті компанії.

Керівників підприємств ознайомили з нововведенням. Тож вони повинні переглянути свої виробничі цикли, щоб дотримуватися графіків.

"У разі недотримання енергетикам доведеться самостійно їх обмежувати в електропостачанні. Тому "Прикарпаттяобленерго" звернулося до енергоємних підприємств області свідомо обмежити споживання електроенергії", — йдеться у дописі.

Таке прохання виникло через складну ситуацію в енергосистемі, дефіцит електроенергії та зростання споживання електрики через зниження температури.

"Енергетики сподіваються на розуміння підприємствами складної ситуації та на їхнє свідоме обмеження споживання електроенергії. Це дозволить дотримуватися і так низьких доведених лімітів для області й стабільно пройти період можливого різкого зниження температури повітря", — пишуть енергетики.

Окрім цього, у компанії "Прикарпаттяобленерго" ухвалили рішення: якщо температура повітря опуститься до -10°, то у 12 котельнях, які належать до підчерги 4.3, електроенергію не вимикатимуть.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок