Новий графік погодинних відключень на Полтавщині: що відомо

Новий графік погодинних відключень на Полтавщині: що відомо

Новий графік погодинних відключень на Полтавщині: що відомо
Фото: pexels.com

У Полтавській області розробили новий графік відключень електроенергії із розподілом на шість черг. Про це під час апаратної наради 6 лютого повідомив директор обласного департаменту житлово-комунального господарства та енергетики Едуард Рева.

Новий графік погодинних відключень нині розроблений, але його ще не затвердили. Тож поки не відомо, коли саме його впровадять, повідомив Едуард Рева.

"Замість трьох черг – шість. Максимальні відключення передбачають по 4 години. При температурі мінус 10 – перерви до двох годин", – каже Едуард Рева.

Також, за його словами, під час дії військового стану відключення електрики не має перевищувати 6 годин із можливим збільшенням іще на одну годину.

Нині для забезпечення електроенергією підприємств критичної інфраструктури в області є 88 генераторів.

Що відомо

  • Із 20 жовтня 2022-го року в Україні запровадили обмеження на користування електроенергією. Це пов’язано з російськими обстрілами енергетичної інфраструктури в Україні.
  • 23 листопада росіяни вдарили по українській енергоінфраструктурі. Через це на Полтавщині близько доби не було електропостачання.
  • 16 грудня Росія атакувала ракетами Україну. Попередньо випустили 76 ракет, ППО знищили 60, повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Пошкоджено близько 9 станцій та підстанцій, розповів міністр енергетики Герман Галущенко. Укренерго оголосило надзвичайну ситуацію. По всій Україні запровадили аварійні відключення.

Читайте також

На початок