Зеленський позбавив громадянства експосадовців доби Януковича — Арахамія

Зеленський позбавив громадянства експосадовців доби Януковича — Арахамія

Зеленський позбавив громадянства експосадовців доби Януковича — Арахамія
. Президент Володимир Зеленський / Фото: пресслужба президента

Президент Володимир Зеленський підписав указ про позбавлення громадянства України низки державних посадовців доби президента Віктора Януковича.

Про це повідомив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Президент Зеленський позбавив громадянства України зрадників, які були одними зі стовпів режиму Януковича. Серед них Андрій КлюєвГолова РНБО у 2012-2014 роках, Дмитро Табачник️Міністр освіти і науки у 2010-2014 роках, Олександр КлименкоМіністр доходів і зборів у 2012-2014 роках, Віталій ЗахарченкоМіністр внутрішніх справ у 2011-2014 роках, Олександр Якименко,Голова СБУ у 2013-2014 роках так і менш публічні люди з їхньої політичної орбіти", — зазначив посадовець.

За словами Арахамії, у майбутньому проти експосадовців мають бути запроваджені санкційні обмеження.

"Наступним кроком буде накладання на них санкцій, арешт та конфіскація на користь держави усього їхнього майна, корпоративних прав та інших активів", — розповів політик.

Раніше президент Володимир Зеленський під час відеозвернення 4 лютого заявив, що підписав відповідні документи, щоб зробити черговий крок для захисту та очищення України від тих, хто підтримує державу-агресора.

"Є подання від Служби безпеки щодо осіб, у яких зафіксовано наявність російського громадянства. Завтра ж буде зроблено ще один юридичний крок на виконання санкційних рішень РНБО", — зазначив політик.

Він додав, що Україна узгоджує рішення щодо санкцій зі своїми західними партнерами.

"І ми працюємо для того, щоб синхронізувати наші санкційні рішення з юрисдикціями партнерів. Вороги вільного світу не мають права користуватись вільним світом заради своїх інтересів", — підсумував Володимир Зеленський.

Читайте також

США нададуть ЗСУ далекобійні снаряди, Україна повернула 116 бійців з російського полону. 346 день війни. Онлайн

На початок