Не вистачає рук. Принц Чарльз закликає британців допомогти зі збором врожаю

Не вистачає рук. Принц Чарльз закликає британців допомогти зі збором врожаю

Не вистачає рук. Принц Чарльз закликає британців допомогти зі збором врожаю
Associated Press

Спадкоємець британського престолу принц Чарльз закликав співгромадян допомогти фермерам зі збором врожаю, оскільки цьогоріч унаслідок пандемії та закриття кордонів до країни не прибуло достатньої кількості сезонних робітників.

"Якщо ми хочемо зібрати цьогорічні британські фрукти та овочі, нам знадобиться ціла армія людей для допомоги. Їжу не створюють за допомогою магії. Все починається з наших чудових фермерів", — повідомив британський принц у відеозверненні.

Принц Чарльз порівняв добровольців з "армією землеробів" часів Другої світової війни. Тоді жінки добровільно зголосилися виконувати сільськогосподарські роботи, оскільки більшість чоловіків пішли на фронт. Він також додав, що робота буде вкрай "неохайною" і "часом складною". Утім зазначив, що вона "має першорядне значення під час пандемії коронавірусу".

Спадкоємець випустив відеозвернення на підтримку урядової акції "Pick for Britain" ("Збирай для Британії"). Влада закликає співгромадян, зокрема студентів та відправлених у відпустку робітників, приєднається до кампанії та допомогти фермерам зі збором врожаю. Окрім цього, британці матимуть можливість заробити додаткові гроші і допомогти "нагодувати націю" аж до осені.

Уряд зазначив, що нестача рук на сезонних роботах у країні виникла через пандемію коронавірусу та закриття кордонів. Унаслідок цього, до країни не прибуло достатньої кількості сезонних робітників.

Що відомо

  • 28 квітня Україна відправила рейсом до Лондона українських робітників.

Вибір редакції

На початок