У Німеччині зупинив діяльність російський канал Russia Today

У Німеччині зупинив діяльність російський канал Russia Today

ЗМІ
Russia Today Deutschland Productions зупинив мовлення в Німеччині
Фото: Вікіпедія

У Німеччині зупинив діяльність російський канал Russia Today. Про це йдеться на сайті телеканалу.

Компанія Russia Today Deutschland Productions, яка з Москви постачала новинний контент сайту і телеканалу RT DE, оголосила про припинення журналістської діяльності в Німеччині.

У компанії поскаржилися, що зіштовхнулися "з величезним тиском з боку урядів, ЗМІ, корпорацій та інших осіб".

Читайте також: Канада запровадила санкції проти 38 фізичних та 16 юридичних осіб, пов'язаних з російськими медіа.

"Ми глибоко шкодуємо про репресивні обмеження свободи преси та ЗМІ в ЄС, які змусили нас прийняти це рішення", — йдеться у офіційній заяві медіа.

“Навіть після заборони мовлення в березні 2022 року співробітники покладалися на обіцянку ЄС, що "санкційні заходи не завадять цим ЗМІ та їхнім співробітникам здійснювати іншу діяльність, окрім мовлення в ЄС, наприклад, проводити дослідження та інтерв'ю", — йдеться у заяві каналу.

Однак набуття чинності дев'ятого пакету санкцій у грудні 2022 року фактично припинило роботу співробітників Russia Today Deutschland Production, заявили у компанії.

Раніше, на початку березня 2022 року, ЄС терміново вирішив призупинити мовлення російських державних ЗМІ Sputnik і RT/Russia Today на території Євросоюзу.

Про це йшлося на сайті Ради Європи.

"Додаткові обмежувальні заходи було запроваджено у відповідь на неспровоковану та невиправдану військову агресію Росії проти України. Завдяки цим заходам ЄС терміново призупинить мовлення Sputnik і RT/Russia Today (RT English, RT UK, RT Німеччина, RT France та RT Spanish) на території ЄС до тих пір доки Російська Федерація та пов’язані з нею ЗМІ не припинять дії з дезінформації та інформаційних маніпуляцій проти ЄС та його держав-членів", — йшлося у повідомленні.

Читайте також

США нададуть Україні далекобійні снаряди, Канада запровадила санкції проти артистів з РФ. 346 день війни. Онлайн

На початок