Американський медик-волонтер загинув у Бахмуті

Американський медик-волонтер загинув у Бахмуті

Американський волонтер Піт Рід загинув у Бахмуті
Американський медик-волонтер Піт Рід. Фото: з Твітер Cengiz

Американський волонтер Піт Рід загинув у Бахмуті на сході України під час надання допомоги цивільному населенню. Про це повідомляє група з надання гуманітарної допомоги Global Response Medicine (GRM).

Рід, ветеран морської піхоти США, був зарахований до списку "загиблих під час надання допомоги" під час місії з іншою організацією.

"Вчора в Бахмуті в Україні загинув засновник GRM Піт Рід. Піт був основою GRM, обіймаючи посаду голови правління протягом 4 років. У січні Піт відійшов від GRM, щоб працювати з Global Outreach Doctors у їхній місії в Україні, і був убитий під час надання допомоги", — йдеться у дописі групи в Instagram.

Також зазначається, що це "суворе нагадування про небезпеку, з якою стикаються рятувальники та працівники гуманітарних організацій в зонах конфліктів, коли вони надають допомогу громадянам, що опинилися під перехресним вогнем".

“Піт Рід, медик-волонтер, загинув вчора під час обстрілу в Бахмуті в Україні, намагаючись евакуювати цивільних. Один з найбільш самовідданих людей, яких я коли-небудь зустрічав. Спочивай з миром, брате”, — написав фотограф-документаліст Ченгіз Яр у Твіттер.

Як пише CNN, речник Державного департаменту США підтвердив журналістам "нещодавню смерть громадянина США в Україні": "Ми підтримуємо зв'язок з родиною і надаємо всю можливу консульську допомогу".

Читайте також

США нададуть Україні далекобійні снаряди, Канада запровадила санкції проти артистів з РФ. 346 день війни. Онлайн

На початок