Україна з двох перемог розпочала зустріч з Ліваном на Кубку Девіса з тенісу: результати матчів першого дня

Україна з двох перемог розпочала зустріч з Ліваном на Кубку Девіса з тенісу: результати матчів першого дня

Україна з двох перемог розпочала зустріч з Ліваном на Кубку Девіса з тенісу: результати матчів першого дня
Федерація тенісу України

Для повернення до Першої світової групи "синьо-жовтим" належить виграти ще один матч.

Збірна України з двох перемог розпочала протистояння плей-оф Першої світової групи Кубка Девіса, провідного турніру з тенісу серед чоловічих збірних.

У минулорічному розіграші турніру "синьо-жовті" були представлені в основній частині Першої світової групи. Проте через поразку від Угорщини втратили нагоду зіграти у фінальному раунді турніру й натомість були змушені протистояти Лівану в плей-оф за право збереження прописки у другому дивізіоні Кубка Девіса.

До заявки України на протистояння з ліванцями ввійшли п'ятеро тенісистів, серед яких - дебютант Кубка Девіса, 378-ма ракетка світу Олександр Овчаренко. Заміна відбулася й на капітанському містку - замість Андрія Медведєва команду готував капітан команди у 2008-2012 роках Орест Терещук.

Окрім Овчаренка, до матчів у польському Лешно готувалися Владислав Орлов, Ілля Бєлобородько, В'ячеслав Бєлінський та Владислав Манафов.

Як Україна розпочала протистояння з Ліваном на Кубку Девіса

Першим на корти Лешно вийшов Владислав Орлов, п'ятий найрейтинговіший тенісист України у світовому переліку ATP. Його суперником став Хаді Хабіб, що посідає 451-ше місце в рейтингу.

27-річний Орлов уже в першому геймі оформив брейк на свою користь. Надалі обидва тенісисти не втрачали ініціативу на власних подачах, а українець з другої спроби подав на партію.

У другому сеті Орлов оформив вже два брейки - в першому та сьомому геймах. Та з першої спроби реалізував матчбол - 2:0.

Кубок Девіса
Владислав Орлов. Федерація тенісу України

В останньому матчі ігрового дня Україну представляв дев'ята ракетка країни В'ячеслав Бєлінський. Своєму суперникові, Беньяміну Хассану, той поступається 298 місцями у світовому рейтингу ATP.

Вже третій гейм закінчився брейком на користь Бєлінського, який не реалізував матчбол за рахунку 5:3. Українець виправився вже наступного гейму, коли відіграв два брейкпойнти та власноруч "закрив" партію - 6:4.

Утім, вже в другому сеті Хассан перехопив ініціативу та з двома брейками вирівняв загальний рахунок зустрічі - 6:2. А у вирішальній, третій партії суперники на двох оформили п'ять брейків. Перевагу за цим показником отримав Бєлінський, що виграв сет з рахунком 6:4.

Кубок Девіса. Перша світова група. Плей-оф

  • Владислав Орлов (Україна) - Хаді Хабіб (Ліван) - 2:0 (6:4, 6:2)
  • В'ячеслав Бєлінський (Україна) - Беньямін Хассан (Ліван) - 2:1 (6:4, 2:6, 6:4)

Для подальшої перемоги в протистоянні до трьох перемог Україні буде достатньо виграти один з трьох матчів, що заплановані на другий ігровий день, 4 лютого.

Україна - Ліван: розклад матчів 4 лютого

  • Владислав Манафов / Ілля Білобородько - Хаді Хабіб / Хасан Ібрагім
  • Владислав Орлов - Бенджамін Хассан
  • В'ячеслав Бєлінський - Хаді Хабіб

Порядок матчів та заявки команд можуть змінюватися.

На початок