Чернігівська «Десна» перемогла «Колос»

. ФК Десна

«Десна» сьогодні, 30 травня, перемогла «Колос» з рахунком 0:2 у матчі 24-го туру Прем’єр-ліги.

У другому таймі матча на 64 хвилині гри гол забив Денис Фаворов. На 84 хвилині м’яч у ворота суперників забив Єгор Картушов.

Поєдинок проходив у Києві, на столичному стадіоні «Оболонь-арена», де ковалівський «Колос» був номінальним господарем. Протягом гри у двох командах відбулося по 5 замін.

На 69-й хвилині гри Віталій Гавриш, капітан «Колоса», не реалізував пенальті. Його удар з 11-метрової позначки відбив Євген Паст.

Чернігівська «Десна» перемогла «Колос». ФК Десна

Перемога підняла «Десну» на 2-4 місце. Тепер відразу у трьох команд («Десна», «Зоря», «Динамо») по 46 очок, проте луганчани та кияни мають по одній грі в запасі.

Наступний матч підопічні Олександра Рябоконя проведуть 6 червня проти «Шахтаря».