"Вперше — у подвійному форматі": Зеленський розповів про чергове засідання ставки

"Вперше — у подвійному форматі": Зеленський розповів про чергове засідання ставки

"Вперше — у подвійному форматі": Зеленський розповів про чергове засідання ставки
Президент Володимир Зеленський / Фото: пресслужба президента

Президент Володимир Зеленський 2 лютого провів засідання Ставки Верховного повідомив, учасники якого обговорили ситуацію на фронті та протидію планам російського вторгнення.

Про це він розповів у вечірньому відеозверненні.

"Провів сьогодні засідання Ставки. Вперше у подвійному форматі. Спочатку – традиційний повний склад Ставки. Розглянули ситуацію на фронті, намагання Росії посилити тиск на Донбасі, забезпечення армії, підготовку кадрів та інші питання постійної уваги Ставки. А потім, в другій половині дня — додаткова зустріч членів Ставки у вузькому форматі для особливо вагомої розмови", — зазначив гарант.

За його словами, Україна не залишить без відповіді жодну агресивну дію Росії.

"Ворог — у специфічній стадії, коли стратегічний програш Росії вже зрозумілий, але тактично у них ще є ресурс для спроб наступальних дій. Вони шукають варіанти, щоб спробувати змінити хід війни та намагаються поставити на службу агресії потенціал усіх територій, які поки що контролюють. Ми ж маємо продовжувати те саме, що робимо, посилювати нашу стійкість, бути абсолютно єдиними в прагненні забезпечити нашу армію і усіх захисників необхідною зброєю та обладнанням — нам в Україні потрібно говорити одним голосом зі світом щодо постачання для оборони. А також маємо щомісячно відчутно посилювати глобальний тиск на Росію", — наголосив президент.

Зеленський підкреслив, що Росія має вийти із цієї стадії війни значно більш послабленою, ніж Кремль передбачає для себе в найгірших сценаріях.

"Це важке завдання для нас. Але ми повинні його виконати", — підкреслив політик.

Він додав, що правоохоронні органи продовжують боротьбу з корупцією у вищих щаблях влади.

"Продовжуємо й нашу боротьбу з внутрішнім ворогом. Дякую Службі безпеки України, ДБР, Офісу Генерального прокурора й усім тим, хто ще залучений до очищення нашої держави. Нові кроки будуть", — пообіцяв президент.

Володимир Зеленський розповів, що під час перемовин із делегацією Єврокомісії на чолі з Урсулою фон дер Ляєн Україні та ЄС вдалося досягти порозуміння щодо подальшої підтримки, співпраці та української євроінтеграції.

"Я вірю, що Україна заслуговує вже цьогоріч підійти до відкриття переговорів про членство в ЄС. І я дякую пані президентці Єврокомісії та її колегам і нашим друзям у ЄС за відчутну підтримку на шляху інтеграції та в захисті нашої держави й людей. Це військова, фінансова, енергетична та соціальна підтримка. І це зміни, якими ми забезпечуємо більше взаємодії між нашими інституціями — України та ЄС", — підкреслив гарант.

Він нагадав, що українська влада готується до саміту Україна — ЄС, який відбудеться у п’ятницю, 3 лютого.

Читайте також

У складі делегації, що прибула до Києва на саміт Україна — ЄС, 15 єврокомісарів. За що вони відповідають

7 кроків до ЄС: глава Єврокомісії анонсувала оцінку прогресу України восени

3 лютого у Києві відбудеться саміт Україна — ЄС: чого очікувати

Перспективи співпраці та євроінтеграції: віцепрезидент Єврокомісії розповів, що обговорять на саміті Україна — ЄС

Росіяни обстріляли житлові будинки в Краматорську, єврокомісари приїхали в Україну. 344 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок