Одеська тенісистка Світоліна закликала не допускати Росію та Білорусь до Олімпіади

Одеська тенісистка Світоліна закликала не допускати Росію та Білорусь до Олімпіади

Одеська тенісистка Світоліна закликала не допускати Росію та Білорусь до Олімпіади
Еліна Світоліна. Джерело: AP

Одеська тенісистка, третя ракетка світу, бронзова призерка Літніх Олімпійських ігор 2020 Еліна Світоліна закликала не допускати спортсменів з Росії та Білорусі до участі в Олімпіаді-2024. Про це 1 лютого вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Олімпійські ігри є найбільшою платформою для залучення та різноманітності у спорті, яка привертає увагу світу. Пам’ятаючи про це, ми повинні забороняти російських і білоруських спортсменів, посилаючи рішуче повідомлення всьому світу, що ми єдині в санкціях, запроваджених проти Росії та Білорусі, і що є наслідки за огидні дії їхніх урядів; їхнє життя не може тривати як нормальне", – написала Світоліна.

Що відомо

Наприкінці січня Міжнародний олімпійський комітет (МОК) опублікував заяву, в якій допустив ймовірність повернення російських та білоруських атлетів до міжнародних стартів. Зокрема, у заяві МОК окремим пунктом було вказано, що "уряди не можуть вирішувати, які спортсмени братимуть участь у змаганнях, а які – ні".

В Україні відреагували на таку заяву МОК словами про готовність бойкотувати Олімпіаду-2024. Президент України Володимир Зеленський написав листа Президенту Франції Еммануелю Макрону щодо недопущенні атлетів з Росії та Білорусі до участі в Олімпійських іграх-2024 у Парижі, а також висловив розчарування заявою та запросив президента МОК Томаса Баха в Бахмут.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок