Оплата по-новому: чи можна у черкаських маршрутках розрахуватися через валідатор

Оплата по-новому: чи можна у черкаських маршрутках розрахуватися через валідатор

Оплата по-новому: чи можна у черкаських маршрутках розрахуватися через валідатор
Суспільне Черкаси

Пасажири черкаських маршруток з 1 лютого можуть розраховуватися за проїзд за допомогою валідаторів. Система поки працює у тестовому режимі, пояснив начальник управління транспорту Черкаської міської ради Віталій Москаленко.

Суспільне поцікавилось у містян, чи вдалось їм заплатити за проїзд по-новому.

Студент Олексій Кушталов має студентський квиток, тож їздить переважно тролейбусом. Введення в дію валідаторів підтримує:

"Як на мене, це і зручніше. Люди відчувають на собі погляди, коли не заплатили за проїзд, тобто так перевіряється чесність людей".

Жителю Черкас Володимиру Панкову доводиться користуватися громадським транспортом щодня. Він віддає перевагу розрахунку готівкою, а карткою чи телефоном йому не зручно.

Перелік маршруток, в яких запрацювали валідатори в тестовому режимі, є на сайті міськради. Серед них — 22 маршрут. Його обрали кореспонденти Суспільного, аби побачити пристрій в дії. Та валідатора в цьому автобусі не було.

валідатори
Суспільне Черкаси

У маршрутці номер 4 пристрій був, але він не працював. Тільки в автобусі, що курсує під номером 11, знайшли валідатор і змогли розрахуватися.

Пасажирка Ольга поки ним не користувалась, оскільки мала готівку. Та в перспективі готова платити за проїзд в електронний спосіб:

"Я знаю, що є кондуктор і маю готівку. На мою думку, ідея зі встановлення валідаторів абсолютно хороша, оскільки мені зручно".

Зі слів водія Сергія, за перші години його роботи невелика кількість людей змогла придбати електронний квиток:

"Більшість людей розраховується готівкою, але є деякі, які підходять, питають чи працюють валідатори. Однак, на жаль, вони ще трішки не працюють так, як потрібно".

валідатори
Суспільне Черкаси

Не працюють належним чином через те, що їх наразі тестують, пояснив начальник управління транспорту міської ради Віталій Москаленко.

З його слів, впродовж місяця систему налагодять і всі, хто користується громадським транспортом, зможуть розрахуватися як готівкою, так і електронним способом.

Що відомо

Нагадаємо, в тролейбусах, де електронний квиток діє з 1 липня 2022 року, через валідатори оплатити проїзд пасажири можуть кількома способами: карткою будь-якого банку, телефоном чи смартгодинником.

Повне відео

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок