Скільки ламп розжарювання на LED уже обміняли у Луцьку

Скільки ламп розжарювання на LED уже обміняли у Луцьку

Станом на 1 лютого на поштових відділеннях лучани обміняли вісім із половиною тисяч ламп розжарювання на нові, енергоощадні, – розповів у міжрегіональному марафоні "Суспільне. Спротив" керівник Волинської дирекції Укрпошти Іван Люсак.

Програма із обміну ламп в обласному центрі стартувала 30 січня.

"Попит зростає. В перший день ми замінили орієнтовно тисячу ламп. Вчора, 31 січня, вже було обміняно сім із половиною тисяч ламп. Думаю сьогодні буде більше 10 тисяч", – зазначив Іван Люсак.

Здійснити обмін ламп у Луцьку можна на 18 відділеннях Укрпошти. Керівник Волинської дирекції додав, що обміняти можна не більше п'яти ламп. Старі, які здають волинянин, мають бути в робочому стані.

Що відомо

  • Станом на 1 лютого через “Дію” замовлено вже 500 тисяч енергоощадних лампочок. Про це Суспільному в ефірі єдиного телемарафону розповів керівник з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік.
  • Із 30 січня у Луцьку стартував обмін ламп розжарювання на нові, енергоощадні. Зробити це можна у 18 відділеннях Укрпошти. Наразі Волинь отримала 280 тисяч енергоощадних ламп, всього їх буде 450 тисяч.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок