Втік перед відправленням до військової частини: черкащанину повідомили про підозру

Втік перед відправленням до військової частини: черкащанину повідомили про підозру

36-річного жителя Сміли призвали на службу у лавах Збройних Сил України. Як повідомила Суспільному речниця Черкаської обласної прокуратури Богдана Кулик, перед відправленням мобілізаційної групи до військової частини він втік. Слідчі повідомили про підозру.

За інформацією Богдани Кулик, 36-річний житель Сміли втік з військкомату перед відправленням до військової частини:

"Перебуваючи на військовому обліку та отримавши мобілізаційне розпорядження про необхідність відбуття до військової частини, чоловік прибув у зазначений час. Проте без поважних причин покинув територію центру перед відправленням мобілізаційної групи до військової частини та зник з місця свого проживання. Таким чином він ухилився від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період".

Слідчі повідомили смілянину про підозру за фактом ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період згідно зі статтею 336 Кримінального Кодексу України, розповіла речниця.

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення воліЦе такий вид покарання, при якому людина повністю ізолюється від суспільства в установах закритого типу на строк до п’яти років.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок