Після стрілянин в Єрусалимі Ізраїль посилює поліцію військовими

Після стрілянин в Єрусалимі Ізраїль посилює поліцію військовими

Після стрілянин в Єрусалимі Ізраїль посилює поліцію військовими
Поліцейські на місці стрілянини в Єрусалимі, Ізраїль, 28 січня 2023 року, фото: AP

Збройні сили Ізраїлю відправлять 2 роти для посилення поліції в Єрусалимі, в зоні розмежування, після нещодавніх терористичних атак.

Про це пише The Times of Israel.

Зазначається, що рішення було ухвалено за підсумками нової оцінки, проведеної вищими армійськими чиновниками.

Роти належать до бригад Гіваті та Голані, які зараз проходять базову підготовку. Війська мають бути розгорнуті завтра 30 січня.

Як повідомляє видання, станом на зараз під вартою залишаються ще п'ятеро підозрюваних у причетності до нападів 27 та 28 січня.

Що відомо про атаки в Єрусалимі

28 січня В Ізраїлі на місці археологічних розкопок "Місто Давида" в Єрусалимі сталася стрілянина, під час якої постраждали двоє людей.

Стрільцем був 13-річний хлопець. Зброю, яку він носив, поліція вилучила. Правоохоронці зараз з'ясовують його особу, і в районі інциденту проводяться пошуки, щоб з'ясувати, чи мав він якусь допомогу.

Напередодні, увечері 27 січня, озброєний чоловік відкрив вогонь по людях біля синагоги в єрусалимському кварталі Неве Яаков. За повідомленням поліції, щонайменше семеро людей загинуло, близько десяти — поранено і частина з них у критичному стані, серед загиблих є громадянка України.

Нападника нейтралізували. Зазначається, що терорист був жителем Східного Єрусалиму. Він вийшов з автомобіля і відкрив вогонь по перехожих приблизно в 100 метрах від синагоги, потім продовжив свої вбивства і попрямував до синагоги, де стріляв в інших перехожих. Чоловік спробував втекти, але був нейтралізований поліцейським.

На початок