У франківській міській поліклініці відкрили відділення денного стаціонару

У франківській міській поліклініці відкрили відділення денного стаціонару

У франківській міській поліклініці відкрили відділення денного стаціонару Суспільне Карпати

Відремонтоване відділення денного стаціонару відкрили в Івано-Франківській міській поліклініці № 1. Ремонт тривав два роки. Прийматимуть пацієнтів з 22-го червня - після завершення карантину.

Про це розповіла директорка Центру первинної медичної допомоги Ольга Савчук.

У відділенні денного стаціонару - три кабінети. Це маніпуляційна і дві палати: чоловіча та жіноча. Тут працюють дві медсестри. Івано-Франківська міська поліклініка № 1 обслуговує 53 тисячі франківців.

"У нас обслуговувався із самого початку тільки терапевтичний профіль. Буквально п’ять років тому в нас ще почав працювати лікар-невропатолог, і тому в нас є 10 ліжок неврологічних і 30 ліжок терапевтичних. Якщо дальше буде розширюватися наше відділення, будуть залучені вузькі спеціалісти. Звичайно, хворі в нас поступають по годинах. Ми на кожного пацієнта відводимо певний час", - розповідає виконувачка завідувача денного стаціонару Івано-Франківської міської поліклініки № 1 Галина Бойчук.

У франківській міській поліклініці відкрили відділення денного стаціонаруСуспільне Карпати

У франківській міській поліклініці відкрили відділення денного стаціонару

150 тисяч гривень коштував поліклініці ремонт маніпуляційного кабінету і нові меблі. З міського бюджету на ремонт відділення денного стаціонару спрямували 200 тисяч гривень

"Ми за цей період часу готуємося для того, щоб розширити асортимент послуг, тобто всі наші лікарі, вузькі спеціалісти, терапевти, сімейні лікарі будуть мати можливість лікувати своїх пацієнтів в умовах денного стаціонару в кожному структурному підрозділі, тобто ми не хочемо обмежуватися тільки тими лікарями, які є на денному стаціонарі. Ми хочемо, щоб пацієнт приходив до лікаря і лікар його протягом усього лікувального амбулаторно-поліклінічного процесу завершував, вів, направляв, щоб було більше взаєморозуміння", - каже директорка Центру первинної медичної допомоги Ольга Савчук.

За її словами, масштабних реконструкцій денних стаціонарів в інших поліклініках найближчим часом не заплановано. Каже, хіба оновлять інвентар.

Авторка: Оксана Василик

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди