Мінфін США попередить Туреччину про наслідки недотримання санкцій проти Росії — Reuters

Мінфін США попередить Туреччину про наслідки недотримання санкцій проти Росії — Reuters

Мінфін США попередить Туреччину про наслідки недотримання санкцій проти Росії — Reuters
Прапор РФ. Getty Images

Високопосадовець Міністерства фінансів Сполучених Штатів здійснить візит до Туреччини та країн Близького Сходу, під час якого попередить країни та підприємства про наслідки недотримання санкцій, запроваджених США проти Росії через її вторгнення в Україну.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на представника міністерства.

"Високопосадовець Міністерства фінансів США з питань санкцій під час поїздки до Туреччини та Близького Сходу наступного тижня попередить країни та підприємства про те, що вони можуть втратити доступ до ринку США, якщо будуть вести справи з організаціями, на які поширюються обмеження США, оскільки Вашингтон протидіє спробам Росії уникнути санкцій, запроваджені через її війну в Україні", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Браян Нельсон, заступник міністра з тероризму та фінансової розвідки, відвідає Оман, Об'єднані Арабські Емірати та Туреччину у період із 29 січня по 3 лютого. Він зустрінеться з державними посадовцями, а також із представниками ділових та фінансових установ країн, щоб підтвердити, що Вашингтон продовжуватиме активно вживати санкційні заходи.

"Особи та установи, які працюють у дозвільних юрисдикціях, ризикують потенційно втратити доступ до ринків США через ведення бізнесу з організаціями, які перебувають під санкціями, або непроведення належної комплексної перевірки", — сказав чиновник Мінфіну США.

Перебуваючи в регіоні, Нельсон обговорить зусилля Міністерства фінансів щодо припинення спроб Росії ухилитися від санкцій та експортного контролю, запроваджених у зв'язку з її жорстокою війною проти України, дестабілізаційною діяльністю Ірану в регіоні, ризиками незаконного фінансування, що підривають економічне зростання, та іноземними інвестиціями.

"Ця поїздка знаменує собою останній візит до Туреччини високопосадовця Міністерства фінансів для обговорення санкцій після серії попереджень минулого року з боку представників Міністерства фінансів та торгівлі, оскільки Вашингтон посилив тиск на Анкару, щоб забезпечити дотримання обмежень США щодо Росії", — зауважує Reuters.

Читайте також

ЄС продовжив економічні санкції проти Росії ще на 6 місяців

В Іспанії арештований британець, який допомагав обійти санкції російському олігарху Вексельбергу

На початок