Кубок України з фехтування. Миколаївські спортсмени вибороли призові місця

Аліна Полозюк з тренеркою Ларисою Павленко. Фото: Національна федерація фехтування України

Миколаївські спортсмени Аліна Полозюк та Владислав Скалій посіли призові місця на Кубку України з фехтування на рапірах. Особисті нагороди змагань розіграли 27 січня у Львові.

Про це повідомили в управлінні у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради.

Юля Полозюк виборола золото, вигравши п’ять з шести боїв на груповій стадії.

Під п'ятим номером Полозюк стартувала у турі прямого вибування, де провела ще чотири переможні поєдинки, зокрема півфінальний проти Катерини Ченцової (15:13) та вирішальний за золото проти Анни Тараненко (15:14). Інший представник Миколаєва — Владислав Скалій — здобув бронзову нагороду. Скалій у півфіналі поступився Клоду Юнесу (9:15), посівши третє місце.

Владислав Скалій на п'єдесталі призерів крайній праворуч. Фото: Національна федерація фехтування України

Спортсменів підготували тренери-викладачі: Маргарита Сопінська, Лариса Павленко та Ганна Калачова.

Кубок України з фехтування на рапірах відбувався у спортивному комплексі Львівського державного університету імені Івана Боберського. Змагання зібрали понад 80 учасників.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.