З понеділка на Хмельниччині діятиме 6 черг погодинних відключень

З понеділка на Хмельниччині діятиме 6 черг погодинних відключень

З понеділка на Хмельниччині діятиме 6 черг погодинних відключень
Фото: Pexels

З понеділка, 30 січня, графік погодинних відключень діятиме за схемою "6 на 3", тобто відключення триватимуть 6 годин, після чого електрична енергія розподілятиметься 3 години.

Про це повідомляє "Хмельницькобленерго".

За словами енергетиків, всіх споживачів області поділено на 6 черг. На період дії воєнного стану та протягом 12 місяців після його припинення чи скасування, максимальна тривалість перерви в електропостачанні споживачів під час застосування ГПВ не може перевищувати шість годин. Але з можливим відхиленням в сторону збільшення – не більше, ніж на одну годину, незалежно від температури зовнішнього повітря.

Відповідно, відключення з понеділка, 30 січня, відбуватимуться із врахуванням цього розподілу та інструкції.

З понеділка на Хмельниччині діятиме 6 черг погодинних відключень
З понеділка на Хмельниччині діятиме 6 черг погодинних відключень. Фото: АТ "Хмельницькобленерго"

"Запровадження шести черг дасть змогу більш справедливо здійснювати відключення та трохи збільшити час розподілу електричної енергії. Зверніть увагу, наразі Графік погодинних відключень розрахований на схему "6 на 3", тобто відключення триватимуть 6 годин, після чого електрична енергія розподілятиметься 3 години. Причиною такої схеми є ворожі масовані атаки на енергетичні об’єкти. В об’єднаній енергосистемі зберігається суттєвий дефіцит електричної енергії", — йдеться у повідомлені.

Енергетики запевняють, як тільки ситуація поліпшиться та на Хмельницьку область доведуть більший ліміт – Графік погодинних відключень буде змінено під схему "4 на 4" або ж "4 на 12" (друга цифра це кількість годин розподілу електричної енергії).

Читайте також

  • У Хмельницькому ресторанному бізнесу виплатять першу компенсацію за купівлю генератора
  • 150 генераторів планують встановити у Хмельницькому керуючі компанії

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок