У Хмельницькому відбудеться концерт на підтримку ЗСУ

У Хмельницькому відбудеться концерт на підтримку ЗСУ

У Хмельницькому відбудеться концерт на підтримку ЗСУ
Фото: Суспільне Хмельницький

Концерт-подяка на підтримку ЗСУ відбудеться сьогодні, 28 січня, в обласному центрі. Для глядачів виступить заслужена артистка України Майя Онищук з донькою Софією та оркестром Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького.

Що підготували артисти для глядачів – знає команда Суспільного.

Заслужена артистка України Майя Онищук готується до виступу на концерті вдячності на підтримку ЗСУ, який, розповіла, присвячує своїм землякам.

"Я хотіла подякувати простим людям за те, що вони згуртувалися, за те, що вони такі потужні. Військові медики, як я кажу, "воїни в білих халатах". Освіта: в бомбосховищах продовжують підтримувати дітей і надавати якісне навчання. Просто волонтери, волонтерський фронт", — розповідає заслужена артистка України.

Заслужена артистка України Майя Онищук готується до виступу на концерті вдячності на підтримку ЗСУ
Заслужена артистка України Майя Онищук готується до виступу на концерті вдячності на підтримку ЗСУ. Фото: Суспільне Хмельницький

Майя Онищук розповідає про концертну програму.

"Ми вибудовували такий репертуар, щоб він був цікавий будь-кому, і кожен поціновувач знайшов собі трошки джазу, року і душі. Я продумала так, щоб було цікаво і чоловікам і жінкам, щоб кожен сказав: класно, класно, класно", — каже Майя Онищук.

Співатиме для хмельничан донька Майї Онищук – Софія.

"З чотирьох з половиною років вона зі мною по всіх благодійних концертах, тому що її не було, де залишити, а, так, як Софійка починала навчатися співати, то, якщо я з концертом, то вже і дитина з концертом", — розповідає артистка.

"І я щаслива, що мама підштовхнула мене займатися цим з самого дитинства, і я, справді, люблю всім серцем, допомагати", — каже донька артистки Софія Доколова.

Софія розповіла про пісню з концертної програми, яка найбільше припала їй до душі.

Співатиме для хмельничан донька Майї Онищук – Софія
Співатиме для хмельничан донька Майї Онищук – Софія. Фото: Суспільне Хмельницький

"Вона буде на самому початку, це пісня – "Біля тополі". Хочу передати емоції батьків, які сумують за своїм сином, який поїхав на війну, який зараз там перебуває, і, на жаль, не всі наші герої повертаються додому, і це якраз пісня для них", — пояснює співачка Софія.

Софія співає уривок пісні:

"Там, біля тополі калина росте, мамині очі чекають тебе"…

Концерт вдячності в Хмельницькому для Майї Онищук – ювілейний – цьогоріч артистка святкує двадцятип’ятиріччя на сцені. Передували йому гастрольні концерти скрипальки "Україна дякує". Зібрані кошти, за словами Майї Онищук, направлять на потреби українських воїнів. Благодійний виступ відбудеться 28 січня в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені Михайла Старицького о 18-ій годині.

Авторка: Ярослава Антошевська

Читайте також

  • У Хмельницькому затвердили зміни до бюджету і виділили кошти на потреби армії

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок