Київські школярі 30 січня повернуться до навчання після канікул

Київські школярі 30 січня повернуться до навчання після канікул

Київські школярі 30 січня повернуться до навчання після канікул
Depositphotos

30 січня відновлюється навчання в київських школах після тривалих зимових канікул. 97 відсотків столичних шкіл, які мають укриття, відновлять навчання у змішаному форматі — як онлайн, так і офлайн. У класи мають прийти близько 117 тисяч школярів.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський.

За його словами, під час зимових канікул у навчальних закладах продовжили впорядкування укриттів. Нині там можуть отримати прихисток понад 189 тисяч людей — на 42 тисячі більше, ніж на початку навчального року.

Валентин Мондриївський додав, що перевірили також готовність навчальних закладів до другого семестру. Особливо звертали увагу на пошкоджені під час повітряних атак школи. Вони готові приймати учнів. Опалення підключили, персонал проінструктували на випадок нових небезпек. Крім того, організували безперебійне підключення до інтернету.

Також заступник голови КМДА зауважив, що завдяки довгим зимовим канікулам столичним школам вдалося суттєво зекономити на опаленні та витратах на електроенергію.

Що відомо про школи Києва і області

Зимові канікули в київських школах почалися за графіком і тривали по 27 січня 2023 року. Про це повідомив столичний голова Віталій Кличко. У цей час школи обігрівали в мінімальному режимі для підтримки системи опалення. Учителі, за бажанням, могли піти на час канікул в оплачувану відпустку.

Восени через ракетні обстріли навчальні заклади на Київщині кілька разів переходили з "дистанційки" на очне навчання.

Через проблеми з електроенергією у столичних школах з 28 листопада 2022 року в режимі офлайн навчатимуться у світловий проміжок дня — із 09:00 до 16:00.

23 січня учні 507 шкіл Київської області повернулися за парти після зимових канікул.

Станом на січень 2023 року в Київській області сховища є в 895 школах і садочках. Укриття, забезпечені Wi-fi, працює генератор, є необхідні запаси води, гігієнічні засоби та аптечки. 81 школа області працює дистанційно, адже там поки не облаштовані укриття.

До кінця року більшість шкіл Київщини матимуть "Класи безпеки".

Читайте також

У лютому запрацює Освітній хаб на Київщині: чого там навчатимуть

На початок