На Київщині працюють сапери. Де саме чутимуть вибухи

На Київщині працюють сапери. Де саме чутимуть вибухи

Оновлено
На Київщині працюють сапери. Де саме чутимуть вибухи
Фото: Уніан

На Київщині триває знищення вибухонебезпечних предметів. Сьогодні планові роботи проводитимуться на території двох районів. Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що біля одного з населених пунктів Бучанського району відбуватиметься ліквідація вибухонебезпечних предметів. Також роботи зі знищення вибухівки сьогодні проводитимуться і у Вишгородському районі Київщини.

В адміністрації зауважили, що у зв’язку з цим жителі деяких громад області та на околицях Києві можуть чути звуки вибухів.

У КОВА закликають жителів Київщини та столиці зберігати спокій та в разі повітряної тривоги негайно переходити до укриттів, а також довіряйти інформації тільки з офіційних джерел.

Що відомо про тренування піротехніків та розмінування на Київщині

У Київській області піротехніки регулярно проводять навчання саперів, а також планові роботи з розмінування територій. Зокрема, 26 січня знищували боєприпаси у Вишгородському районі. Там же планові роботи проводилися 17 січня.

13 січня сапери ліквідовували вибухонебезпечні предмети на території двох районів Київщини: Бучанському і Вишгородському

5 січня тренування піротехніків проходили на території Вишгородського району Київської області

На кінець 2022 року основні роботи з розмінування доріг, населених пунктів завершилися. Усього з початку робіт піротехніки ДСНС очистили 21670 га території.

Щоб повністю розмінувати Київську область, знадобиться 8-10 років, вважає Олексій Кулеба.

Читайте також

На Київщині сапери мінують шляхи ймовірного вторгнення військ РФ — Павлюк

Бучанський, Броварський та Вишгородський райони Київщини найбільш забруднені вибухонебезпечними предметами

Україна отримає вдосконалену версію танків Abrams, США визнали "Вагнер" злочинною організацією. 338 день війни. Онлайн

На початок