У Хмельницькому презентували пілотний проєкт з управління твердими побутовими відходами

У Хмельницькому презентували пілотний проєкт з управління твердими побутовими відходами

У Хмельницькому презентували пілотний проєкт з управління твердими побутовими відходами
Фото: Суспільне Хмельницький.

25 січня відбулася презентація пілотного проєкту з управління твердими побутовими відходами за допомогою відкритих даних на базі територіальних громад Хмельниччини.

Про це повідомляється на офіційному сайті обласної ради.

Презентація пілотного проєкту відбулася за участі представників 25 територіальних громад області, експертів ТОВ «Вест Юкрейн Аналітікс», Агенції регіонального розвитку Хмельницької області.

Відповідно до проєкту Регіонального плану управління відходами у Хмельницькій області до 2030 року, передбачено формування обов´язкових наборів даних для територіальних громад згідно з постановою КМУ № 835 та інвестиційних проєктних пропозицій для розгляду партнерами в Україні та  за кордоном.

Що відомо

Експерти міжнародної консалтингової компанії «SEURECA» допомогли розробити Регіональний план управління відходами у Хмельницькій області до 2030 року. Хмельниччина стала першою областю в Україні, яка застосувала системний підхід до розробки цього документу. Він визначає правила поводження з усіма видами відходів, поділ області на кластери, розташування майбутніх полігонів, комплексів з переробки, перевантажувальних станцій, фінансову модель розбудови ефективної регіональної системи управління відходами, що має забезпечити  сталий розвиток регіону, покращення екосистеми та здорове та безпечне майбутнє мешканцям регіону.

Читайте також

  • У Хмельницькому почали більше звертатися до офтальмологів. В чому причина
  • Який стан ринку нерухомості у Хмельницькому

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок