У Хмельницькому відбудеться благодійний показ фільму "Крути 1918"

У Хмельницькому відбудеться благодійний показ фільму "Крути 1918"

У Хмельницькому відбудеться благодійний показ фільму "Крути 1918"
Соцмережі

У Хмельницькому усіх бажаючих запрошують відвідати благодійний показ фільму "Крути 1918" у межах національного туру " Кіно заради перемоги", повідомляють організатори заходу - Хмельницька кінокомісія та Хмельницька ОВА.

Показ фільму відбудеться 29 січня о 13.30 в кінотеатрі "WoodMall Cinema". Безкоштовний квиток можна отримати на касі кінотеатру або придбати за одну гривню на сайті кінотеатру.

Під час показу буде можливість поспілкуватись з актором фільму Олексієм Тритенком та ознайомитись з історичними матеріалами державного архіву Хмельницької області.

Що відомо

"Крути 1918" - це український історичний фільм-екшн режисера Олексія Шапарєва, який вийшов у прокат 7 лютого 2019 року. Стрічка розповідає не тільки про бій під Крутами зими 1918 року між молодими військовими-курсантами Української Народної Республіки та військами Радянської Росії, а і про паралельні події 1918, першого етапу радянсько-української війни.

Читайте також

  • У Хмельницькому стартував конкурс читців "Квітка Прометея"
  • "В Англії важливо бути «орen mind», і вони допоможуть". Інтерв'ю з вимушеною мігранткою, хмельничанкою Наталією Войтович

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок