У Києві дорожники проводять протиожеледну обробку вулиць

У Києві дорожники проводять протиожеледну обробку вулиць

У Києві дорожники проводять протиожеледну обробку вулиць
У Києві триває протиожеледна обробка доріг Фото: КМДА

У Києві 26 січня понад 3 500 дорожників проводять протиожеледну обробку вулиць. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Зазначається, що працівники комунальної корпорації "Київавтодору" виконують протиожиледну обробку вулиць. Наразі залучено 127 одиниць спецтехніки.

"У першу чергу, протиожеледними реагентами обробляють спуски та підйоми, покриття із бруківки, мости й шляхопроводи, магістральні вулиці",— каже Кличко.

Він зауважив, що також особливу увагу приділяють тротуарам, сходам, пішохідним переходам, зупинкам громадського транспорту. Обробкою протиожеледною сумішшю займаються понад 3 500 працівників керуючих компаній.

Що відомо про прибирання та протиожеледну обробку доріг у Києві та області

Станом на ранок, 16 січня, у Київській області працювало 106 одиниць спецтехніки та 149 дорожників. Вони обробляють дороги проти ожеледиці. Комунальники використали вже 2 074 тонни піщано-соляної суміші для посипання доріг

Станом на ранок 12 січня на Київщині для розчищення від снігу задіяно 47 одиниць техніки та 64 працівники. Використано 3450 тонн піщано-соляної суміші для протиожеледної обробки дорожнього полотна

11 січня у Київській області для прибирання снігу задіяли 146 одиниць спецтехніки та 187 працівників. Проводилося очищення автошляхів та обробка покриття доріг протиожеледною сумішшю. Наразі використано 3 914 тонн посипкових матеріалів

Зранку 11 січня вулиці Києва після нічного снігопаду прибирають близько 300 одиниць техніки та понад 430 працівників бригад з ручного прибирання.

У Києві зранку 9 січня тривала протиожеледна обробка вулиць, а у Київській області комунальники теж оброблювали дороги від ожеледиці. Також на дорогах чергували інженерно-технічні працівники, механізатори та водії.

Читайте також

Через знеструмлення мереж затримуються кілька потягів Укрзалізниці

"Зупиніть війну": у Бучі з’явилось вуличне графіті від художника з Італії

Масована ракетна атака по Україні, Пентагон почне тренування ЗСУ на танках Abrams. 337 день війни. Онлайн

На початок