Стадіон імені Гагаріна та "Чернігів-Арена" офіційно не відповідають вимогам УАФ

Стадіон імені Гагаріна та "Чернігів-Арена" офіційно не відповідають вимогам УАФ

Стадіон імені Гагаріна та "Чернігів-Арена" офіційно не відповідають вимогам УАФ
ФОТО: Суспільне Чернігів

Олімпійський навчально-спортивний центр "Чернігів", який містяни називають стадіоном імені Гагаріна, та "Чернігів-Арена" у мікрорайоні ЗАЗ не відповідають структурним критеріям Української асоціації футболу, а їхні категорії для проведення матчів призупинені. Про це йдеться на офіційному сайті УАФ.

Нагадаємо, що стадіон імені Гагаріна у Чернігові був частково зруйнований під час російського авіабомбардування 11 березня 2022 року. На цьому стадіоні свої домашні матчі проводив футбольний клуб "Десна", який через відсутність домашньої арени та тренувальної бази призупинив свою участь в Українській прем'єр-лізі.

Наразі є передпроєктна пропозиція реконструкції Олімпійського учбово-спортивного центру "Чернігів" від Ліги оновлення України ONOVA. За словами директора центру Андрія Волкова, до завершення активних бойових дій на території України гроші на будівництво знайти буде важко, але підготуватись та знайти необхідні контакти необхідно було вже зараз.

Також на початку березня 2022 року росіяни обстріляли "Чернігів-Арену", на якій грав місцевий клуб "Чернігів". У травні 2022 року "Чернігів" розпочав тренувальний процес на одному з вцілілих штучних полів "Чернігів-Арени", але домашні матчі у Першій лізі "тигри" проводили на порівняно нещодавно реконструйованому стадіоні "Юність".

До речі він присутній у затвердженому списку стадіонів, на яких дозволено проводити футбольні матчі під егідою УАФ та ПФЛ, і зараз. Арена відповідає другій категорії УАФ. Зокрема на ній можна проводити матчі Другої та Першої ліг. Це наразі єдиний стадіон області, де можна проводити матчі професійних команд.

Читайте також

Олена Костевич виборола золото на міжнародному турнірі з кульової стрільби H&N Cup, що проходив у Німеччині

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок